Skocz do zawartości

IP serwera: psp-samp.pl:7777 Status serwera: Zabezpieczony hasłem Wersja SA-MP: 0.3.7-R2
  • Graczy online: 0/300
  • Czas na serwerze: 24:00

Aktualności

Film przedstawiający PSP.    

Witam, na wstępie chciałbym poinformować, że zażartowałem i zmanipulowałem lekko screenem, który podałem na shoutboxie. 
Porównanie żartu, a rzeczywistości umieszczę poniżej. :)

a9nwq8.jpg

Nie jestem świnią i nie dam Wam czekać jeszcze niecałych 7 godzin. Prezentuję Wam filmik, który zrobiłem... a raczej który zrobiliśmy, a ja go tylko "ulepszyłem". 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zfRG1wpjv4w[/video]

Akcja reklama.    

Witajcie kochani Gracze. 
Informuję Was o tym, że od dnia dzisiejszego każdy gracz, który zaprosi swojego znajomego i przekona Jego do pozostania na serwerze
otrzyma 2 000$ oraz 5 score za każdą zaproszoną osobę. Jaki warunek trzeba spełnić aby otrzymać nagrodę? Wasi znajomi muszą podać kto im promował serwer oraz muszą nabić co najmniej 30 score. :)

Wielkie zmiany.    

Witajcie, mam do Was dość dużo ważnych informacji dotyczących serwera Express Truck. 

Wprowadzamy zmiany w administracji ponieważ obecnie nie ma żadnego głównego administratora. Po rozmowach z naszym programistą - Mac'iem ustaliliśmy, że bierze On zbyt spore obciążenie na swoje barki i po pewnym czasie może się zmęczyć. Obecnie pracował nad serwerem oraz zajmował się forum dlatego postanowiliśmy, że pozbędzie się jednego ciężaru i będzie pracować jako programista. A obowiązki głównego administratora przejmie Seager wraz ze mną. Na forum oraz serwerze będzie sporo pracy zanim wyjdziemy na prostą dlatego z Seagerem wybierzemy dodatkowo trzeciego głównego administratora, który pomoże nam załatać pewne dziury i braki związane z forum. 

Jakie mamy plany na przyszłość? Planów jest wiele do zrealizowania. Chcemy by ten serwer stał się jednym z najlepszych i żebyśmy mogli konkurować z innymi serwerami na szczycie. Zapewniam Was, że stworzymy ekipę doświadczonych oraz kreatywnych ludzi w administracji co dość przyspieszy rozwijanie się serwera. Gdy już serwer zacznie działać i będziemy wiedzieć na czym stoimy, to stworzymy reklamy graficzne i zaczniemy reklamować serwer na każdy możliwy sposób. 

Wkrótce zajmiemy się rekrutacją na stanowisko administratora serwera oraz moderatora - Adam wraz z Adkiem pozostają na swoich stanowiskach! Sprawdzimy chłopaków jak sobie radzą. Gdyby nie poradzili sobie na tych stanowiskach, to już na mojej głowie będzie ich wyszkolenie na administratora serwera oraz moderatora, by nie popełniali błędów takich jak ja popełniałem gdy zaczynałem jako administrator.  

Dzisiaj uruchomimy serwer i sprawdzimy czy nie ma jakiś błędów z gamemodem. Mac informował mnie, że wszystkie błędy zostały zniwelowane, ale zapewniam, że lepiej dmuchać na zimne i traktować to dzisiejsze uruchomienie jako testy - gdyby ktoś zauważył jakieś błędy, to prosimy o poinformowanie nas o tym, a my postaramy się szybko zlikwidować problem. 

Będziemy informować Was na bieżąco w tym o to temacie. 

Pozdrawiam, Wojciech.

Strona 1 z 1

Copyright © 2017 PGmajster