Małe pożegnanie ale nie na zawsze
Rozpoczęty przez [RSTCivic]Matias

4 posty w tym temacie
[RSTCivic]Matias
Pilot Shamala

Użytkownicy

106
60 postów 12 threads Dołączył: 18-11-2016
Gadu-Gadu: 13616932
01-07-2017, 16:19 -
Siemka.Od kilku dni planowałem napisać ten post aż w końcu znalazłem chwilę wolnego czasu między zlotem a wypadem z dziewczyną i jej kumpelą na koncert.No właśnie tu zlot,tu coś przy samochodzie,tu praca no i najważniejsze-dziewczyna.Człowiek już mało czasu ma na siedzenie w domu i nic nie robienie.Nawet ochoty na pogranie w cokolwiek brak.Weekendy to wyjazdy po zlotach,na tygodniu praca od poniedziałku do piątku do 16,potem już tylko znajomi albo dziewczyna a jak już czas jakiś jest to coś w aucie pogrzebać.
No nie ukrywam od czasu do czasu też znajdę czas na granie na serwerze ale jest to już sprawa kilku minut,wejść coś porobić na serwerze,drifta elegy walnąć itp.Dlatego to pożegnanie to takie bardziej że nie znikam że już koniec-tylko że znikam ( w zasadzie już dawno zniknąłem ale zwlekałem z napisaniem tego) i wchodzę już bardzo rzadko.
Co mogę powiedzieć o grze na PSP? Na pewno tego co przegrałem na ST i klimatów ST nie przebiło ale grało się też bardzo dobrze.Samolotami się polatało (mam nadzieje że nikogo nigdy przypadkowo nie przeleciałem na lotnisku xd) elegy podriftowało,w końcu doświadczyło się bycia budowlańcem i budowało objazdy no i miało się w końcu ville z fajnymi autami.Ekipa równie dobrze zgrana choć swojego czasu kilka osób mnie potrafiło poirytować Tongue Ale to nie miejsce by każdemu coś zarzucać,wyrzucać błędy i dzielić kto cacy a kto beeee nie lubię go.
Ogółem dziękuję szefostwu FB za przyjęcie do pracy.Swojego czasu zacząłem już grywać mniej ale przedłużałem kontrakty z myślą ehh może jutro już będzie czas,może będzie jak było.No ale nie w końcu dorosłość i są sprawy wyższe.Tu też przepraszam że tak olałem pracę w FB nic nie pisząc,co tydzień robiąc coraz to mniej tras.
Druga sprawa ważna to to że bez BeemKi z którym za pewnie wchodził bym czasami na serwer pograć też już mi się grać nie chce.Dziękuję osobom obecnym na pogrzebie że tyle przyjechali.
Dziękuję wszystkim za miłe chwile na serwerze.
No ale w końcu stało się jak z Despasito w radiu.Człowiek z początku lubiał słuchać a teraz im więcej tego w radiu tym człowiek wręcz chce rzygać i błaga by nagle zmieniła się ta nuta na choć by Biebera.Tak samo pewnie z moją grą.Może po prostu mi się znudziła i może czas na gre bym też znajdował? Ale tak miało widać być.Co miałem przegrać to przegrałem.Score wbiłem tyle co nigdy na trakerskich.
Pamiętajcie nie olewam serwera i forum totalnie Wink
Więc do następnego.Siemka
[Obrazek: 30520620284_993e000cb8.jpg]
CWKSwolf
Handlarz Hans

Użytkownicy

14
82 postów 7 threads Dołączył: 27-11-2016
01-07-2017, 19:01 -
Narka

PS: jaki masz silnik w hondzie?

Laud.
Weteran SA:MP

Administrator serwera

121
305 postów 10 threads Dołączył: 02-11-2016
Gadu-Gadu: 8532057
01-07-2017, 22:01 -
Ja tam lubie despacito Big Grin

Ale jak to śpiewam to wygląda to tak:

https://www.facebook.com/Klub.Pomarancza...934307655/

A co do tematu, dzięki za grę i mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy kiedyś na SAMPie Smile
[Obrazek: omk91.jpg]
CWKSwolf
Handlarz Hans

Użytkownicy

14
82 postów 7 threads Dołączył: 27-11-2016
01-07-2017, 23:06 -
Słabe sito XDDD

DR.DRE
Świeżak

Użytkownicy

2