Skocz do zawartości

Hostname: .:: Polski Serwer Przewozu ::. BETA TESTY IP serwera: psp-samp.pl:7777 Status serwera: Zabezpieczony hasłem Wersja SA-MP: 0.3.7-R2
  • Graczy online: 0/500
  • Czas na serwerze: 00:00
Zdjęcie

Mandaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mac

Mac

Majster

• Reputacja:
    257
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 21 czerwiec 2016 - 22:31

Cześć, 

zastanawiam się nad przerobieniem mandatów, tak aby punkty score pobierane były zaraz po wystawieniu, a kwotę gracz mógłby zapłacić w ciągu 7 dni poprzez bankomat. Nie znalazłem jeszcze rozwiązania, co jeśli gracz nie zapłaci tej kwotyw ciągu tych dni. Automatycznie kwota ma być pobierana z konta, czy może info u policji o niezapłaconym mandacie? Czy może macie jeszcze jakiś inny pomysł, to piszcie, a coś się wymyśli. :D

Dołączona grafika

#2 LegiaWarszawa

LegiaWarszawa

Mechaniczny obieracz cytrusòw

• Reputacja:
    157
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 22 czerwiec 2016 - 16:34

Jakoś tego nie widze....już tłumacze dlaczego...znam przypadki graczy tzw. "kolekcjonerów mandatów" nie bedą robić nic innego tylko jeżdzic do bankomatu aby uregulować należność...To oczywiście w najlepszym wypadku bo zdecydowana większkość i tak nie bedzie ich płaciła a one po 7 dniach i tak zostaną pobrane....dla mnie nie potrzebne

#3 Rambo

Rambo

Administrator - Właściciel

• Reputacja:
    218
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 25 czerwiec 2016 - 10:00

To można zrobić tak, że oczywiście po 7 dniach zostaną pobrane, ale większa suma niż mandat był. :)

#4 Mac

Mac

Majster

• Reputacja:
    257
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 09 sierpień 2017 - 17:32

Wracam do starych propozycji. ;)

Wymyśliłem nowe działanie płacenia mandatów,

- punkty score pobierane od razu przy wystawieniu mandatu

- pieniądze można zapłacić w ciągu 7 dni w urzędzie

- za każdy dzień zwłoki mandat będzie wzrastał o kilka procent

- policjant będzie mógł sprawdzić kartotekę gracza, w tym będzie mógł zobaczyć czy gracz uregulował mandaty (jeżeli nie, to mandat :D)

Co Wy na to?

Dołączona grafika

#5 Zoidberg

Zoidberg

The doctor

• Reputacja:
    216
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 10 sierpień 2017 - 10:48

Może nie tyle 7 dni, co 24h online? Ewentualnie 12 czy 8 albo coś, do ustalenia.
7 dni to niby dużo czasu, ale jak komuś "walnie net" to czas leci i gracz nie ma na to wpływu. Przy czasie mierzonym online taka sytuacja odpada.
A mandat za niepłacenie mandatu brałby kasę bezpośrednio od gracza, żeby uniknąć sytuacji, że ktoś nie płaci mandatu, dostaje mandat za niepłacenie, nie płaci go, znowu za dostaje niepłacenie, znowu nie płaci...
Jakaś osobna komenda na "mandat windykacyjny".

giphy.gif

#6 Mac

Mac

Majster

• Reputacja:
    257
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 10 sierpień 2017 - 13:19

Co do czasu, czy będzie on naliczany online czy też nie, muszę pomyśleć bo na razie nie wiem jak to obliczać (gdy miałby być naliczany online :E).

Spróbuje kartotekę ogarnąć tak, aby policjant mógł kliknąć na dany mandat i pobrać należną kwotę (tylko wtedy, gdy mandat nie został zapłacony w ciągu 7 dni).

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat został odwiedzony przez 6 użytkowników

Kodowanie: Lukas, klaunas, pgmajster