Skocz do zawartości

IP serwera: psp-samp.pl:7777 Status serwera: Zabezpieczony hasłem Wersja SA-MP: 0.3.7-R2
  • Graczy online: 0/300
  • Czas na serwerze: 24:00

Zdjęcie

Wielkie zmiany.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 23 styczeń 2016 - 01:26

Witajcie, mam do Was dość dużo ważnych informacji dotyczących serwera Express Truck. 

Wprowadzamy zmiany w administracji ponieważ obecnie nie ma żadnego głównego administratora. Po rozmowach z naszym programistą - Mac'iem ustaliliśmy, że bierze On zbyt spore obciążenie na swoje barki i po pewnym czasie może się zmęczyć. Obecnie pracował nad serwerem oraz zajmował się forum dlatego postanowiliśmy, że pozbędzie się jednego ciężaru i będzie pracować jako programista. A obowiązki głównego administratora przejmie Seager wraz ze mną. Na forum oraz serwerze będzie sporo pracy zanim wyjdziemy na prostą dlatego z Seagerem wybierzemy dodatkowo trzeciego głównego administratora, który pomoże nam załatać pewne dziury i braki związane z forum. 

Jakie mamy plany na przyszłość? Planów jest wiele do zrealizowania. Chcemy by ten serwer stał się jednym z najlepszych i żebyśmy mogli konkurować z innymi serwerami na szczycie. Zapewniam Was, że stworzymy ekipę doświadczonych oraz kreatywnych ludzi w administracji co dość przyspieszy rozwijanie się serwera. Gdy już serwer zacznie działać i będziemy wiedzieć na czym stoimy, to stworzymy reklamy graficzne i zaczniemy reklamować serwer na każdy możliwy sposób. 

Wkrótce zajmiemy się rekrutacją na stanowisko administratora serwera oraz moderatora - Adam wraz z Adkiem pozostają na swoich stanowiskach! Sprawdzimy chłopaków jak sobie radzą. Gdyby nie poradzili sobie na tych stanowiskach, to już na mojej głowie będzie ich wyszkolenie na administratora serwera oraz moderatora, by nie popełniali błędów takich jak ja popełniałem gdy zaczynałem jako administrator.  

Dzisiaj uruchomimy serwer i sprawdzimy czy nie ma jakiś błędów z gamemodem. Mac informował mnie, że wszystkie błędy zostały zniwelowane, ale zapewniam, że lepiej dmuchać na zimne i traktować to dzisiejsze uruchomienie jako testy - gdyby ktoś zauważył jakieś błędy, to prosimy o poinformowanie nas o tym, a my postaramy się szybko zlikwidować problem. 

Będziemy informować Was na bieżąco w tym o to temacie. 

Pozdrawiam, Wojciech.

#2 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 23 styczeń 2016 - 14:22

Ruszamy już dzisiaj około godziny 18:00. Informuje również o tym, że potrzebujemy trochę czasu, żeby ustabilizować Express Truck. Pewnych dziur i braków nie idzie załatać za pomocą pstryknięcia palcami, lecz idzie załatać za pomocą czasu i waszej cierpliwości. :)

#3 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:13

Nowe informacje - Chce byście byli wtajemniczeni w pomysły jakie mam zamiar wprowadzić na serwerze. 
Informuje Was o tym, że doszedłem do porozumienia z paroma osobami, które chętnie chcą w jakiś sposób pomóc w rozwijaniu serwera. 

FeniR, to użytkownik/gracz, który od dnia dzisiejszego będzie pomagać Mac'owi w ulepszaniu gamemoda. 

Danielson, FeniR, Novex oraz ja będziemy zajmować się budowaniem obiektów na serwerze.

Kreatywne tworzenie reklam oraz ich udostępnianie, Tym będę zajmować się osobiście, a pomagać w tym będzie mi Novex oraz raczej jeszcze jedna osoba z którą mam dzisiaj rozmowę właśnie na temat pracowania jako grafik dla naszego serwera.

Będę Was informować na bieżąco z każdą zmianą, bo nie chce robić wszystkiego za Waszymi plecami. Obecnie staram się stworzyć ekipę kreatywną oraz ekipę, która będzie współpracować ze sobą na najwyższym poziomie - profesjonalnym. Czym więcej osób, tym więcej pomysłów dlatego stawiam na co najmniej dwie osoby w każdej ekipie. Serwer dopiero rusza naprzód, więc każda pomoc się przyda. Co dwie głowy, to nie jedna - dwie głowy, to dwa razy więcej pomysłów na lepsze zmiany. 

Kochani gracze, liczę na waszą cierpliwość oraz zaufanie co do zespołu, który obecnie próbuje stworzyć za pomocą kilku osób chętnych do pomocy. Obiecuję, że Was nie zawiodę i popchniemy z ekipą ten serwer na wysoki poziom. :)

Pozdrawiam, Wojciech

#4 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 24 styczeń 2016 - 22:35

Wybraliśmy trzecią osobę na stanowisko głównego administratora. Jest to KingKong, gratulujemy! :)

#5 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 05 luty 2016 - 22:00

Baza pogotowia powinna do jutra zostać wgrana i JRG zacznie normalnie funkcjonować. Jeżeli chodzi o skrypty dla firm, to w ciągu 24-48 godzin powinny również zacząć funkcjonować ze względu na wykonanie skryptów, których firmy nie mają.

Czwarta firma będzie nosić nazwę EPTC, czyli - Euro Pallets Transport Company.

Firma będzie się prezentować pod takim logiem:

Dlaczego taka paleta została dana, a nie inna? Ze względu na to, że jak się przyjrzymy, to zauważymy na niej logo europalet czyli "EUR" w kółku. Taki mały szczegół.
Firma będzie zajmować się dostarczaniem europalet na załadunki, bo mamy zamiar wykonać skrypt dzięki, któremu przy załadowaniu towaru z załadunku będą ubywać dostępne palety. Skąd firma będzie brała palety? Mamy zamiar zbudować kilka lub kilkanaście fabryk europalet i z tych fabryk EPTC będzie mogło załadować europalety. ;)

Prawdopodobnie jutro zobaczycie rekrutację na stanowisko szefa firm takich jak:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 07 luty 2016 - 19:28

Otwieramy rekrutacje do firm Golden Fuel, GoodLife oraz Euro Pallets Transport Company na najwyższe stanowiska tych firm - stanowisko szefa. Osoby, które są zainteresowane proszone są o wysłanie podania na e-mail express.truck.pl@gmail.comPodania zostaną sprawdzone w ciągu dwóch-trzech dni, wspólnie z administracją wybierzemy trzy najlepsze podania i od razu kiedy przeanalizujemy podania ogłosimy wyniki. Zachęcam do składania podań. Jedyne informacje jakie musicie zamieścić, to imię, wiek, doświadczenie, dodatkowe informacje nie koniecznie muszą być, ale mogą. Co może zmniejszyć wasze szanse? Wasze szanse może zmniejszyć jakikolwiek spam do mnie lub do innego administratora typu "Wybierzcie mnie.", oklepane podania oraz dosyć streszczone podania będą od razu automatycznie odrzucane ze względu na to, że musicie się trochę postarać, bo to nie są posady na zwykłego pracownika.

Jedyne nasze wymagania to ukończony wiek 16 lat.

#7 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 12 luty 2016 - 20:42

Przypominam o rekrutacji na stanowiska liderów firm oraz informuje, że rekrutacja będzie otwarta jeszcze przez kilka dni. Jak otrzymam znaczną ilość zgłoszeń/podań, to rekrutacja zostanie zamknięta i po zamknięciu rekrutacji przedstawię Wam osoby, które będę rządzić danymi firmami.

#8 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 15 luty 2016 - 21:48

Dołączona grafika

Rekrutacja na liderów firm została zakończona.

Firme Golden Fuel przejmuje MRSensej.
Firme Good Life przejmuje Maniek.
Firme Euro Pallets Transport Company przejmuje Novex.

Natomiast frakcje Pomoc Drogowa przejmuje Sebol.

Gratulacje wszystkim oraz informuje liderów firm, że musicie napisać regulamin, wykonać spis rang pracowników oraz napisać podstawowe tematy firm np. Ogłoszenia. 

#9 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 18 luty 2016 - 01:29

Do ekipy Mapperów dołącza YourS oraz Rojer.

Przypominam, że rekrutacja na stanowisko administratora serwera została otwarta. Zachęcam do wysyłania podań. ;)

#10 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 luty 2016 - 21:32

W ciągu kilku dni powstanie drugi nasz serwer, tym razem na platformie MTA. Przekonałem dwóch administratorów pewnego serwera, abyśmy zjednoczyli siły i wspólnie stworzyli coś wielkiego. Po kilkunastu ciężkich rozmowach doszliśmy do porozumienia i się zgodzili dołączyć pod naszą nazwę - ExpressTruck. Za kilkanaście godzin pewnie zarejestrują się na forum oraz myślę, że przedstawią się sami, dlatego proszę o miłe przywitanie. :)
MTA oraz SA:MP to dwie różne gry, wspólna grafika, ale inny gamemod (sterowanie, skrypty itd.) dlatego obie platformy nie będą ze sobą konkurować, bo będziemy reprezentować jedną nazwę - ExpressTruck.

Od dnia dzisiejszego już oficjalnie mogę udostępniać płatne reklamy ET, aby przyciągnąć nowych graczy. Nie udostępniałem płatnych reklam ze względu, że czekałem na osiągnięcie porozumienia z serwerem na platformie MTA. ;)

#11 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 12 marzec 2016 - 22:51

Adik rezygnuje z posady lidera firmy oraz moderatora. Dziękujemy za wykonywaną dotychczas pracę.
Również z posady głównego administratora rezygnuje KingKong ze względu na małą aktywność, lecz w tym przypadku KingKong chce pomagać w rozwijaniu serwera za co Jemu dziękujemy. ;)

Firmą Final Build od dnia dzisiejszego zajmować się będzie Mac. Gratulację oraz życzę powodzenia. :)

#12 Xr95

Xr95

Księciunio

• Reputacja:
    22
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 14 marzec 2016 - 14:20

W dniu dzisiejszym na forum dodany został monitoring serwera MTA, SAMP oraz TeamSpeak3 stworzone przez TheTrolla.  Monitoring znajduje się w górnej zakładce forum.

#13 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 24 kwiecień 2016 - 14:45

Witajcie kochani gracze! Z racji takiej, że naszym celem jest rozwijanie obydwu serwerów to zarazem Mac oraz TheTroll mają teraz zacząć przygotowywać gamemod pod transport ogólny. Co dawać będzie ta możliwość? Obecnie na naszych serwerach są gamemody o tematyce transportu ciężarówkami, na nowych gamemodach będziemy mogli odblokowywać po zdobyciu odpowiednich ilości score transport wodny, powietrzny oraz kolejowy. Czy frakcje i firmy pozostaną? Tak, oczywiście. Firmy wraz z frakcjami prawdopodobnie będą mogły wykupić łodzie, samoloty oraz helikoptery. Co nowego będzie na gamemod'zie SAMP? Dodamy dwa/trzy nowe skrypty dla frakcji JRG, dodamy nowy skrypt dla Final Build, dodamy możliwość wożenia ludzi w autobusach/autokarach (ten system będzie podobny do obecnego /załaduj oraz /rozladuj), nowy skrypt dla Pomocy Drogowej oraz nowy skrypt dla Policji.
Jeżeli chodzi o zmiany na serwerze MTA, to musiałbym omówić z programistą TheTroll'em.
Dlaczego postanowiliśmy się zmienić z tematyki "Truck" na "Transport ogólny"? Większa liczba graczy może być zainteresowana naszymi serwerami, bo w końcu będzie 3 razy więcej możliwości wyboru czym jeździć/latać/pływać oraz zmieniamy się przede wszystkim dla Was, żebyście nie byli po czasie zmęczenie ciągłym jeżdżeniem ciężarówkami czy osobówkami!
A co idzie wraz z przeróbkami gamemodu? Przeróbka nazwy oraz loga naszych serwerów. Wpadłem na pomysł, aby nasze logo wyglądało dość oryginalnie i wymyśliłem coś takiego:

Dołączona grafika

Co do nazwy, to jeszcze musimy pomyśleć. Ta nazwa jest przykładowa, ale nie oznacza to, że ta nazwa nie zostanie wybrana.
Nabierzcie pełne kieszenie cierpliwości, bo postaramy się przerobić obydwa serwery dość szybko, ale to różnie w życiu bywa - ale uwierzcie, warto będzie czekać. ;)

Dodatkowo informuję, że Mercedes opuszcza szeregi administracji SAMP przez problemy prywatne. Co mogę tu dodać - Mercedes, wiedz jedno - drzwi przed Tobą będą czekać otwarte. Cała administracja życzy Tobie rozwiązania problemów, wątpliwości i szybkiego powrotu na nasz serwer. Ja dziękuje Tobie za zaangażowanie w życie serwera oraz za całą robotę w którą włożyłeś wiele poświęcenia. Dziękujemy, powodzenia w życiu prywatnym oraz szybkiego powrotu do nas! :)

Informuję również, że rekrutacja na stanowisko administratora serwer SA:MP została otwarta i poszukujemy 2-3 osób - więcej informacji w dziale SAMP -> Ogłoszenia.
Co jeszcze... W ciągu paru minut pojawią się rekrutacje na stanowisko liderów GoldenFuel, EPTC oraz JRG.

#14 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 30 kwiecień 2016 - 20:56

Nabór do administracji na chwile obecną zostaje zawieszony. Przypominam, że do administracji dostaję się Actros oraz Himmler. Do pracy na tym stanowisku powraca Mercedes, bo uporał się z problemami prywatnymi szybciej niż myślał.

Zawieszony w swoich obowiązkach zostaje Adam96 za brak aktywności. Po rozmowie z Adamem ustalimy jaką będzie pełnić funkcję na serwerze, ale obecnie zostaje zdegradowany na zwykłego gracza. Zawieszam Jemu uprawnienia administratora oraz zostaje dodany na forum do grupy "Zasłużony".

Do tych co się nie dostali na administratora - Nie ma co się dołować i zniechęcać, bo będziecie mieć jeszcze szanse. Wybraliśmy najbardziej aktywne osoby na serwerze oraz te osoby, które naprawdę się starały aby grzać miejsce na stanowisku administratora. Wiedzcie jedno, nabór będzie jeszcze nie raz otwarty jak ruszymy z nowym projektem i wtedy będziemy poszukiwać nowy osób do pomocy. :)

#15 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:44

Zakończyliśmy współpracę z MTA ze względu na to, że chłopaki nie chcieli przerobić gamemod'a z "truck" na ogólnie przewozowy. Mimo to dziękuje chłopakom za dobrą współpracę. Informuje również o tym, że zostaną zresetowane dane graczy takie jak pieniądze oraz score. Postanowiliśmy zresetować punkty i pieniądze, bo poprawiliśmy zarobki firmowe i frakcyjne przez co teraz zarobki będą wyrównane. Dodatkowo w ciągu kilkunastu godzin powinniście już zauważyć pierwsze kroki ku zmianom gamemodu.

#16 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 16 listopad 2016 - 18:37

TFSI aka Seager powraca po pewnym czasie przerwy na stanowisko Głównego Administratora. Od teraz wspólnie ze mną będzie się zajmować najważniejszymi sprawami związanymi z PSP.

Informuje również, że wyciągam konsekwencje i administrator Enzo zostaje zdegradowany na stanowisko moderatora z racji, że nie wytłumaczył karygodnego swojego zachowania wobec graczy. Jeżeli zmian zachowania nie zobaczę to również zostanie zdegradowany ze stanowiska moderatora.

#17 Rambo

Rambo

Mistrz kierownicy

• Reputacja:
    227
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 26 listopad 2016 - 19:32

Kochani gracze. Mamy zaszczyt poinformować Was o nietypowej wiadomości na temat nawiązania współpracy na zasadzie partnerstwa z Polski Truckerski Serwer, który jest największym polskim serwerem na platformie MTA! 
Dzień 20 listopada 2016 roku będzie dla obu serwerów ważną datą - Dlaczego ważną? Bo tego dnia zaczęła się tworzyć zupełnie nowa historia obu tych serwerów - jest to historia... wspólna! Staliśmy się serwerami partnerskimi po to, żeby nie tworzyć serwerów na rówieśniczych platformach, które dają niepotrzebną rywalizację między graczami, którzy próbują udowodnić, który serwer jest lepszy. 
Polski Truckerski Serwer, a zarazem Polski Serwer Przewozu na tym partnerstwie skorzystają. Po dosyć krótkich rozmowach ustaliliśmy, że na obu forach pojawią się banery prezentujące partnerstwo, dodane zostaną przekierowania na fora oraz możliwość połączenia się z serwerami bezpośrednio z pozycji forum. 
Dnia 27 listopada na obu forach przeprowadzone zostaną prace techniczne związane z tworzeniem działów z możliwością przekierowania na partnerskie forum. 
Między PTS, a PSP nie będzie żadnej rywalizacji, bo to dwie różne platformy z różnymi gamemodami, a więc szanujmy się! :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat został odwiedzony przez 1 użytkowników