Skocz do zawartości

Hostname: .:: Polski Serwer Przewozu ::. BETA TESTY IP serwera: psp-samp.pl:7777 Status serwera: Zabezpieczony hasłem Wersja SA-MP: 0.3.7-R2
  • Graczy online: 0/500
  • Czas na serwerze: 00:00
Zdjęcie

Nabór do PSP Klubu [ZAMKNIĘTY]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kierowca

Kierowca

Szef policji & lider klubu PSP

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 26 maj 2017 - 21:06

Chciałbyś dołączyć do klubu PSP ? Dobrze trafiłeś, w tym temacie dowiesz się jakie wymagania należy spełnić, aby do nas dołączyć. 

Wymagania:

• staż minimum 4 miesiące
  • minimum 16 lat
  • kultura osobista
  • umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • znajomość regulaminu klubu, serwera oraz forum
Co otrzymasz dołączając do nas:

[align=left]
  • tag [PSP] przed nickiem
  • większe szanse w różnego typu naborach
  • miłą atmosferę w klubie

Podania należy pisać w tym temacie. W podaniu należy napisać coś o sobie oraz opisać swoją karierę na serwerze. Im podanie będzie bardziej kreatywniejsze tym bardziej twoje szanse na dostanie się do klubu rosną. 

Nabór na nieokreśloną liczbę graczy. Nabór zostanie zamknięty 1 czerwca po południu.

[/align]
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#2 Zoidberg

Zoidberg

The doctor

• Reputacja:
    216
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 31 maj 2017 - 09:08

Witam serdecznie!

Jestem znany na serwerze pod nickiem Zoidberg i zamieszczam swoją kandydaturę do klubu PSP w tym temacie, zgodnie z poleceniami lidera.
Staż, wiek, qlturka i język mam raczej ogarnięte. Przynajmniej tak mi się wydaje, aczkolwiek zamieszczę tutaj dygresję dotyczącą wątpliwości, która jednakowoż będzie podważać zawartą tezę. Czyż nie?
Dobra, wstęp za mną, to teraz lanie wody. Zazwyczaj pracuję z ludźmi, którym daleko do normalności, co w obecnym świecie staje się powszechne. Pracuję zazwyczaj 12 godzin dziennie, stąd niska aktywność na serwerze, jednakże na forum jestem często, gdyż forum to statyczne obrazy, które wyglądem nie odbiegają zanadto od większości portali i stron internetowych i jak przeglądam je w pracy, to nie rzuca się w oczy zanadto. Na serwerze kojarzy mnie pewne grono osób, niezbyt duże, ale zacne. Ja nawet myślę, że oni napiszą swoje podania do klubu, ale teraz im się nie chce i wolą śmieszkować. Wracając do tematu, to szefowałem w Pomocy Drogowej, ale nie miałem potem (i teraz) na to czasu, więc przekazałem wodze i władzę w dalsze ręce. W sumie to nawet dostałem szansę bycia administratorem na serwerze i forum, a że jeszcze mnie nie wywalili, to chyba się sprawdzam w tej roli. Nie mam własnego mieszkania, zarówno na serwerze jak i w życiu realnym, ale sukcesywnie zbieram kapitał na zakup takowego.
Kończąc chciałbym napisać coś mądrego, budującego, bądź polecającego moją kandydaturę, ale jestem zmęczony po nocce i mam dzienną zmianę, więc pożegnam się pisząc "cześć".

Cześć!

Jak zauważyłeś, spostrzegawczy  odbiorco, kursywą zapisałem uwagi edytorskie, które powinny zostać usunięte lub edytowane, ale jeszcze nikt nie zamieścił na PSP tekstu przed edycją, no może poza mną, ale uwag to nie widziałem. Propsy za kreatywność bro! :-)

giphy.gif

#3 LegiaWarszawa

LegiaWarszawa

Mechaniczny obieracz cytrusòw

• Reputacja:
    157
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 31 maj 2017 - 15:06

Powitać....chciałem zaproponować swoja kandydature na członka klubu PSP...

Z informacji o sobie...nazywam sie Adam mam 23 lata oraz mieszkam w małym miasteczku 20 km drogi od Warszawy ...Na serwerze jestem znany jako Mercedes choc teraz mój nick to JasonStatham (nie Mac...nie Sratham)..Na serwerze PSP gram wlaściwie od początku gdy serwer nazywał sie jeszcze Express-Truck...aktualnie jestem moderatorem serwera SAMP,nie byłem karany banem na serwerze ani na forum...zawodowo zajmuje sie transportem lekkim (nie zawsze do końca lekkim) po terytorium Polski,ewentualnie czasami zdarza sie wyjazd do bliskich Czesch ale to raz na pare miesięcy...jestem w trakcie kursu na Kat.C a potem na E...pomimo iż w tygodniu mam mało czasu na gre z powodu pracy ale jak juz mam chwile wchodze na serwer i nie ma dla mnie znaczenia czy jest 0/40 czy 20/40 (wartosci orientacyjne)...z zainteresowań to z pewnością transport oraz motoryzacja....sport tez ale to juz mniej...aaa dodam jeszcze że ukonczylem szkole srednia techniczna o profilu technik spedytor...co tu jeszcze mozna dodac...chyba wszystko co istotne napisalem licze na pozytywne rozpatrzenie podania :D

Pozdrawiam
LegiaWarszawa

#4 Laud.

Laud.

Administrator

• Reputacja:
    128
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 31 maj 2017 - 15:28

Witam wszystkich czytelników !

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do klubu PSP.

Mam na imię Damian i mam 23 lata, mieszkam nieopodal Warszawy. Codziennie pracuję a w weekendy chodzę do szkoły zaocznej o profilu informatycznym. Ostatnimi czasy nie gram za dużo ale liczę że dostanie się do klubu zmotywuje mnie od środka i się zmuszę xd Obecnie pracuję w Final Build i jestem prezesem tej firmy od listopada ubiegłego roku, więc już ładny kawałek czasu piastuję owe stanowisko. I chodź z moją aktywnością przez nawał pracy ostatnio jest kiepsko, wciąż o dziwo nie ma na mnie skarg - lub o nich nie wiem :E . Pomijając SAMP to gram bardzo dużo w CS:GO. Interesuję się IT, tworzeniem stron WWW, motoryzacją i e-Sportem który coraz bardziej rozwija się na naszych oczach.  Dlaczego chciałbym się dostać do owego klubu? Odpowiedź jest prosta. Od zawsze klub serwerowy kojarzył mi się z czymś wyjątkowym i prestiżowym. Miejscem gdzie znajdziemy osoby o wysokim poziomie kultury, dojrzałości umysłowej i po prostu koleżeńskie. Stąd ten klub jest dla mnie prestiżowy.  Nie będę się więcej rozpisywać. Czekam na rozpatrzenie mojej aplikacji i liczę na pozytywne jej przyjęcie.

Pozdrawiam
Laud

omk91.jpg

#5 SubliCationS

SubliCationS

Zawodowiec

• Reputacja:
    22
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 01 czerwiec 2017 - 00:38

Witam zarządce Klubu "PSP"

Nazywam się Kamil mieszkam w Chorzowie (w mieście położonym 10km od Katowic)  mam 18lat uczęszczam do szkoły zaocznej w soboty/niedziele co drugi weekend. Na co dzień pracuję w Holandii przy produkcji sosów. .Moja kariera na PSP jest od samego początku jak i na starym serwerze Seagera czyli gdzieś cztery lata. Ogólnie jestem osoba spokojną, Ogarniętą i lubiącą w nawiązywaniu Kontaktu z nowo poznanymi osobami. Ogólnie moja aktywność nie jest najlepsza na serwerze ale potrafię znaleźć czas na grę jak i na umawiane spotkania. na forum jestem bardzo często wiec żaden aktualizowany dział nie jest mi pominięty.Szczerze mówiąc nie wiem co mam napisać tutaj o sobie Wymagania spełniam to już jest Podstawa a to już ty tutaj stwierdzisz czy się nadaję. Także Dziękuję za przeczytanie mojego podania czekam na dalszą cześć odpowiedzi :)

Pozdrawiam SubliCationS

Nieregulaminowa sygnatura. ||BeN

#6 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 01 czerwiec 2017 - 14:17

Na chwilę obecną do klubu dostają się wszyscy, którzy złożyli podanie, nabór trwa dalej, potrzebuje 2-3 osób.
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#7 Hares

Hares

Majster

• Reputacja:
    12
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:48

Witam
Chciałbym złożyć swoją kandydaturę na członka PSP Klubu.

Mam na imię Adrian mam skończone 17 lat ,mieszkam w małej miejscowości(ok 12-15 Km od Włoszczowy)
Moja kariera na serwerze PSP nie jest zbyt długa(około 2,5 mies) ,ale dużo się nauczyłem i już wiem na temat serwera i gry.
Sama platforma Samp nie jest mi obca na innym serwerze grałem przez 2 lata. A moje początki sięgają starego PTS'a czyli około 4 lat temu.
Obecnie jestem VC Szefem Pomocy Drogowej.Gram pod nickiem Hares i mam 390 score. Jestem osobą dowcipną ,pomocną ,ogarniętą i lubianą.
Przynajmniej mi się tak wydaję opinia na serwerze jest dobra chyba :D.Jeszcze coś o sobie interesuję się mechaniką oraz troszkę informatyką chodzę
do szkoły średniej Technikum o profilu T.Elektromechanik .Na grę mogę poświęcić około 1-2 h dziennie .W weekend więcej .

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury . :E

Z poważaniem Hares.
Pozdrawiam Hares.

Pomoc Drogowa - 07.05.2017--???          

VC Szef PD-21.05.2017--???                         

:cool:   Hares  :D

#8 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:08

Hares mimo, że twój staż najdłuższy nie jest, trochę Cie poznałem i wydaje mi się że nie będziesz sprawiał problemów, więc śmiało możesz należeć do klubu. Tak więc witamy w szeregach. Gratuluję!
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#9 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:48

Przypominam o trwającym naborze, zapraszamy!
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#10 WMFroK

WMFroK

Pisarz Myśliciel Youtuber

• Reputacja:
    3
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:26

Witam serdecznie lidera Klubu PSP

Jestem Wojtek mam 15 lat (rocznikowo 16, jednakże 16 dopiero 31.08). Na serwerze jestem może od roku jednak dokładnie nie pamiętam. Na serwerze mam nick WMFroK. Powiem wprost. Jestem introwertykiem i pesymistą. Od września rozpoczynam naukę w ZSP nr.4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie (pomorskie). W wakacje będę prawie codziennie na serwerze (prawie ponieważ mam więcej gier na komputerze i nie zawsze uda mi się pograć we wszystkie codziennie). Jednak zastrzegam że z początkiem roku szkolnego moja aktywność może spaść (szkoła, nauka, praktyki bo zawodówka). Forum odwiedzam niestety nie za często więc wiele rzeczy jest dla mnie "nowe" po długiej nieobecności, jednak zamierzam to poprawić. Co do reszty wymagań: kultura u mnie jest wporzo, język polski jest ok, z regulaminami się zapoznałem. Myślę że tyle wystarczy.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku

Z poważaniem WMFroK
Dołączona grafika

#11 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:25

Nabór zostaje zamknięty :)