Skocz do zawartości

Hostname: .:: Polski Serwer Przewozu ::. BETA TESTY IP serwera: psp-samp.pl:7777 Status serwera: Zabezpieczony hasłem Wersja SA-MP: 0.3.7-R2
  • Graczy online: 0/500
  • Czas na serwerze: 00:00
Zdjęcie

Serwer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kierowca

Kierowca

Szef policji & lider klubu PSP

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:51

Witam wszystkich czytających ten post. Chciałbym wystosować zapytanie w stronę administracji, a bardziej zarządu serwera. Pisząc ten post ciśnie mi się na usta temat przyszłości serwera, droga administracjo co będzie z Tym serwerem? Jak domyślać się można społeczność serwera tworzą gracze, okej rozumiem i teraz znowu zacznie się gadanie że serwer upada bo nikt nie gra, nikomu nie chce się grać... Jak my gracze mamy grać na serwerze skoro nie ma żadnych nowości, ciągła monotonia, co z tego że organizowane będą eventy, jak na taki event wejdzie góra 12/13 osób, rzec można że jest to poprostu śmieszne. Nie ma co zasłaniać się też tym że samp się nudzi, że są lepsze gry, bo są polskie serwery na których ludzie grają i to w sporych ilościach i nie są to tylko serwery DM,  a dlaczego tak jest?  Bo na takim serwerze ciągle coś się dzieje, aktualizacje gamemoda, ciągłe zmiany, a u nas nawet głupiego skryptu dla policji nie możecie dodać od jakiegoś czasu.  Ostatnia aktualizacja z której mógł skorzystać zwykły gracz miała miejsce kilka tygodni temu jak nie miesięcy. Teraz tak, Head Admin Rambo, ostatnia wizyta tydzień temu, ręce opadają, ludzie kochani to wszystko może mieć sens, mogą być gracze tylko trzeba chcieć, potrzebny jest programista, nie urażając Mac'a który również odwalił kawał dobrej roboty ale poprostu najzwyczajniej chyba się wypalił bo z tego co widzę nic nie pisze. Rozumiem oczywiście że każdy ma również prace, szkołę,  dziewczynę, życie prywatne, jak wie że nie da rady zarządzać serwerem niech odda go innej osobie która będzie miała chęć to ciągnąć i może uda się osiągnąć sukces, bo jak narazie to z tego co widzę Rambo ma to w dupie i serwer za moment padnie i skończy się gra. Przypuśćmy że każdy kto to przeczyta zamiast paczki gum do żucia, niech przeleje symboliczne 5 złotych na serwer, nawet nie  5, 2 złote wystarczy i myślę że jakiegoś programistę porządnego udało by się zdobyć, potem wprowadzić system VIP za SMS bądź przelew, nie ważne, znowu dodatkowy pieniądz na opłatę programisty i serwera. Jest szansa, dlaczego mielibyśmy jej nie wykorzystać i cieszyć się serwerem na którym grało by chociaż to 20 osób w godzinach popołudniowych. 

A wy gracze co o tym sądzicie?  Warto spróbować czy zostawić wszystko w... 

Pamiętajcie, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :E dlatego warto zaryzykować xd

Dziękuję za przeczytanie moich wypocin. Pozdrawiam cieplutko.
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#2 Vaster1337

Vaster1337

Youtuber 800+ SUB

• Reputacja:
    12
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 18 czerwiec 2017 - 21:26

Wypowiem sie tak: Dzis wrzucilem ponownie reklame naszego serwera. Moje odcinki odglada okolo 50 osob (widac po like) a jezeli o wyswietlenia to okolo 400 wyswietlen pod filami. Napisalem do moich znaj aby mi pomogli w zareklamowaniu serwera czyli niech wrzuca ta reklame co rambo nagrywal na swoje kanaly :D ps. Maja oni okolo 200-1k subow

Jutro zobacze jak pisza pod moim filmem moi widzowie poniewaz tera jest pozna pora jak widac :( link do filmu nizej dam i mozecie tez tam cos napisac :D

Link:

Dołączona grafika

#3 MRSensej

MRSensej

Taki se kierowca :E

• Reputacja:
    29
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:55

O tym VIP'ie już pisałem kiedyś Rambowi, pisałem też o tym aby zrobić możliwość wybierania pogody za SMS i takich różnych ale widocznie nie spodobał się ten pomysł.

#4 LegiaWarszawa

LegiaWarszawa

Mechaniczny obieracz cytrusòw

• Reputacja:
    157
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 czerwiec 2017 - 05:58

A może tak ktoś z h@ zainteresuje się tematem i odpowie...też jestem ciekaw czy jest sens dalej tu grać czy już dziś szukać alternatywy...a najlepiej niech wypowie się Rambo

#5 Zoidberg

Zoidberg

The doctor

• Reputacja:
    216
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:59

Na takie gradobicie pytań w poście trzeba odpowiedzieć, no to jazda...

Monotonia poniekąd tak, ale przypominam po co powstał klub PSP.
13 osób na evencie? Moim zdaniem wynik nie jest zły biorąc pod uwagę fakt, że informacja o zabawie pojawiła się 29 godzin przed rozpoczęciem. Doba z hakiem to trochę mało, no ale może się nie znam.
Te "inne fajne serwery" to w dużej części cRPG czego PSP, ET, PTS, ST i inne serwery unikały tworząc "serwer truck". Mało zabaw? A kiedy ostatnio jechałeś w konwoju? "Aa, konwój to nie zabawa." A rzyć, bo akurat to najbardziej klasyczna zabawa na serwerach transportowych. Wyścigi? DM? Strzelanie do celu? A co to ma wspólnego z transportem? Ja rozumiem, fajna odskocznia, ale nie chodzi o przyciągnięcie osób imprezami, które nijak mają się do głównej tematyki serwera. Przewozu.
Aktualizacje GM, racja, trochę nie było, ale jest życie prywatne czy inne obowiązki. Pogadam z kim trzeba i wskoczy coś nowego.
Co do składki na programistę... Cel szczytny, ale kto widział kod ten wie, że w kodowaniu najgorsze jest ingerowanie w cudzą pracę. Język niby znasz, ale każdy programista ma swój styl pisania. 

Teraz tak, Head Admin Rambo, ostatnia wizyta tydzień temu, ręce opadają, (...) jak narazie to z tego co widzę Rambo ma to w dupie i serwer za moment padnie i skończy się gra.

Tak się składa, że z Rambem kontaktuję się poprzez inne komunikatory niż forum. O ważniejszych kwestiach informowany jest na bieżąco.

VIP, przelew, SMS i inne formy wsparcia są naprawdę szczytne, ale jak z Rambem gadałem o podobnym projekcie, szmat czasu temu, jak jeszcze nie byłem adminem. Dał on jasno do zrozumienia, że dla graczy serwer ma być darmowy, a płatne ulepszenia go nie przekonują.
Fakt faktem mam pewien pomysł na takie właśnie ulepszenia, lista sporej długości, ale z racji natłoku obowiązków (200-400 rh/mies) nie mogę się w pełni zająć tym tematem. 
"No ale po pracy, zamiast wyjścia możesz ogarnąć temat..." Otóż niekoniecznie.

Średniej bardzo nie lubię ze względu na jej niemiarodajność i pominięcie wielu czynników, ale jest na tyle prosta, że zobrazuje jak wygląda mój przeciętny miesiąc.
Spoiler

Teraz część dla moich ulubieńców, którzy "nie wchodzą, bo jest mało osób". 
Skąd taka wymówka? No głupsze może być chyba tylko trzymanie kredensu.
Wielokrotnie miała miejsce sytuacja, że kilku graczy wyświetlało sobie stronę główną forum zamiast dołączyć do gry.
Ręce mi wtedy opadają. "Mało graczy" a samemu zrobić to +1 do ilości to już się nie chce?

Co do zmiany h@, wiem jak skończył się taki manewr na serwerze partnerskim. Nie był to jedyny czynnik tylko kolejna składowa, taki kamyk do lawiny, ale efekt znany.

Powyższa wypowiedź nie jest oficjalnym stanowiskiem administracji, tylko moim własnym zdaniem.
Były wyjaśnienia, informacje, zapowiedzi, w razie pytań jak zwykle pozostaję do dyspozycji.

Serwer tworzą gracze, a wśród nich Ty! 

giphy.gif

#6 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:53

Bajkę z brakiem czasu, życiem prywatnym, tym że wina leży p o stronie graczy, bo nie chcą wchodzić na serwer, słyszymy od 2 miesięcy...
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#7 Rambo

Rambo

Administrator - Właściciel

• Reputacja:
    218
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:33

Wina leży po mojej stronie głównie. Zmotywuje się w ciągu miesiąca albo degraduje się na użytkownika
Kierowca, nie mam w dupie serwera tylko po prostu próbuje znaleźć siły na nowe pomysły. To, że nie ma mnie tydzień/miesiąc na forum czy rok na serwerze to nie oznacza, że nie jestem na bieżąco z informacjami.

#8 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:37

Miejmy nadzieję że coś uda się zdziałać, bo chętnie na tym serwerze jeszcze byśmy pograli :)

Sorry jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem, ale przez Twoją nieobecność jakoś tak to dziwnie odebrałem.
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#9 Zoidberg

Zoidberg

The doctor

• Reputacja:
    216
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 21 czerwiec 2017 - 19:45

Bajkę z brakiem czasu, życiem prywatnym, tym że wina leży p o stronie graczy, bo nie chcą wchodzić na serwer, słyszymy od 2 miesięcy...

Przykro mi, że moją wypowiedź odebrałeś (nie tylko Ty) jako tani kit, a jeszcze bardziej, że tylko tyle z niej  wyczytałeś.

giphy.gif

#10 Procentowy

Procentowy

Wolny ptak

• Reputacja:
    225
  • Ostrzeżeń:
    2

Napisano 21 czerwiec 2017 - 20:38

Spójrz prawdzie w oczy... :)

Która to już odsłona słynnego PTS'a? Druga czy trzecia? Wszystkie kończą się w ten sam sposób, a ponadto za każdym razem słyszymy te same tłumaczenia ze strony administracji. Nie dziwcie się potem, że nikt wam w te "tłumaczenia" nie jest w stanie uwierzyć.

Pozdrawiam.

#11 LegiaWarszawa

LegiaWarszawa

Mechaniczny obieracz cytrusòw

• Reputacja:
    157
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 21 czerwiec 2017 - 23:08

W ten kit to i ja nie wierzę...pracuje 5 dni w tygodniu ale gdy tylko mam możliwość jestem na ser wie. ...reszta woli pisać ze praca im nie pozwala wbić na godzinę nawet'

#12 [ST]Gunner

[ST]Gunner

Doświadczony kierowca

• Reputacja:
    7
  • Ostrzeżeń:
    2

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:25

Z doświadczenia wiem, ze narzekanie na forum ze nikt nie gra nie daje absolutnie żadnych efektów.

Spójrzmy na liczbę osób online na forum w ciągu ostatnich 24h.  

264 z czego 36 zarejestrowanych. Załóżmy ze chociaż polowa z nich (18 osóB) wejdzie w godzinach 15-21 na serwer chociażby na godzinę. Zakładając średnią (wiem, ze średnia jest mało miarodajna) godzinę grania przez każda z tych osób to mamy średnio 3 osoby na serwerze. Malo prawda?

Niech sobie każdy odpowie czy chce mu się grac na serwerze z dwoma osobami.

Wypowiadał się Gunner. Człowiek który zamknął jeden z najlepiej działających serwerów o tematyce truck. Trzeba spojrzeć dalej w przyszłość nie patrząc przez pryzmat sentymentów czy to co robicie ma jakikolwiek sens.  Czasami potrzebne są odważne decyzje.

Edit: A sory Laud :E Zwracam honor :E

#13 Kierowca

Kierowca

• Reputacja:
    94
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 22 czerwiec 2017 - 09:32

Wprowadzić nagrodę na godzinę gry na serwer, np. 10 score i 3k :E
BeemKa 22.03.2017
[*]
Spoczywaj w pokoju

#14 bioly95

bioly95

Doświadczony kierowca

• Reputacja:
    29
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 22 czerwiec 2017 - 10:34

Kierowca i na co Ci te score czy kasa?
Jakoś wiem z własnego doświadczenia: mam dom, samochód i co mi z nich? Stoją tylko nieużytkowane. Brakuje pomysłów na wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób. ;/

#15 Kreiz59

Kreiz59

Kierowca

• Reputacja:
    7
  • Ostrzeżeń:
    0

Napisano 23 czerwiec 2017 - 23:19

Chyba jedyny sposób na przyciągnięcie graczy do tej starej jak świat gry jest zrobienie bardzo dobrego GUI, połączenia serwerów typu truck z jakimiś zabawami (no niestety, ludzie chcą rozrywki a nie obowiązku). Nie mówiąc o tym że warto zluzować wora, bo atmosfera tutaj jest co najmniej poważna. Swoją drogą nie rozumiem tutaj obwiniania developera. Szacunek dla Maca się należy, programowanie w PAWN to czysta udręka, nie mówiąc o tym że robi to non-profit.

PS. Społeczność SA:MP nigdy nie rozumiała i nie respektowała czegoś takiego jak życie prywatne, więc chłopaki nawet nie ma co o tym wspominać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat został odwiedzony przez 3 użytkowników

Kodowanie: Lukas, klaunas, pgmajster